Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

    Współpraca z naszym biurem  1. Pierwszym krokiem do rozpoczęcia współpracy jest spotkanie, ustalenie indywidualnej oferty dla Państwa firmy i podpisanie odpowiedniej umowy z naszym biurem.

  2. Po nawiązaniu współpracy klient jest zobowiązany dostarczyć do naszego biura, w terminie do 10-go każdego miesiąca komplet dokumentów do zaksięgowania. Możliwy jest również odbiór dokumentów z siedziby Państwa firmy przez pracownika naszego biura.

  3. W zależności od prowadzonej działalności gospodarczej przez klienta, pracownik naszego biura sporządza listy obecności, płac oraz przelewy do ZUS i przekazuje informacje o ich wysokości mailowo lub telefonicznie. Na życzenie możemy przygotować przelewy bankowe na podatki.

  4. Sporządzamy wszystkie deklaracje podatkowe i dostarczamy w formie elektronicznej lub papierowej do Urzędów Skarbowych.

  5. Dokumenty po zaksięgowaniu pozostają w archiwum naszego biura. Po zamknięciu roku podatkowego i sporządzeniu wymaganych sprawozdań oddawane są w formie zarchiwizowanej.